Manicure hybrydowy ostatnimi czasy zyskał nie lada popularność wśród wielu kobiet. Warto zwrócić uwagę, że do tej grupy należą nie tylko te panie, które będąc zapracowane na co dzień, nie mają zbyt dużo czasu, aby co kilka dni malować paznokcie standardowym lakierem, ale również osoby młode, śledzące uważnie trendy makijażowo-urodowe w sieci. Lakiery hybrydowe na stałe zagościły w wielu salonach kosmetycznych, choć przy odrobinie wprawy manicure za ich pomocą można z powodzeniem wykonać również w domowych warunkach.

Podstawowe zalety manicure hybrydowego

Lakiery hybrydowe cechują przede wszystkich takie cechy, jak między innymi: ogromna trwałość i odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zarysowanie płytki paznokcia, a także oryginalność wykończeń. Odpowiednio wykonany manicure przy udziale tego rodzaju lakierów może przetrwać nawet do ok. trzech tygodni. To dzięki temu wiele kobiet porzuca codzienne malowanie paznokci zwykłym lakierem na rzecz lakierów hybrydowych. Poza tym używając tej metody, można wykonać rozmaite wzory, które dodatkowo posiadają estetyczny połysk.

Wykonanie manicure hybrydowego: potrzebne produkty i narzędzia

Aby odpowiednio nałożyć lakier hybrydowy na płytkę naszego paznokcia, musimy być zaopatrzeni w kilka niezbędnych w tym celu akcesoriów. Wśród nich wyróżnić można przede wszystkim: bazę hybrydową, blok polerski, top hybrydowy, odtłuszczacz do paznokci, lampę UV lub też UV/LED, a także, oczywiście, wybrany lakier hybrydowy w dowolnym odcieniu. Ważne, aby pamiętać, że na dobrze zmatowionych paznokciach lakier utrzyma się dłużej.

Author

admin

There are currently no comments.