Manicure hybrydowy to nowoczesna metoda lakierowania paznokci przy udziale specjalnej lampy UV lub też UV/LED. Zabieg ten nie musi być jednak przeprowadzany w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Posiadając niezbędne narzędzia oraz produkty i mając już odrobinę wprawy i doświadczenia w tym temacie, manicure tego rodzaju można z powodzeniem wykonać również samodzielnie. To rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości czasu, oferując mnóstwo rozmaitych możliwości zdobienia, w zależności od upodobań każdej kobiety.

Najważniejsze zalety lakierów hybrydowych

Lakiery hybrydowe charakteryzują się przede wszystkim ogromną trwałością, która sprawia, że jednorazowe pokrycie nimi paznokci może przetrwać nawet do trzech tygodni. Jest to z pewnością istotna zaleta, która sprawia, że bardzo wiele osób decyduje się na regularne wykonywanie tego zabiegu. Poza tym manicure tego rodzaju oferuje całą gamę różnorodnych wzorów oraz pozostałych zdobień, które można aplikować w stosunkowo łatwy i szybki sposób wedle własnego uznania. Ponadto lakiery hybrydowe sprawiają, że paznokcie mają charakterystyczny połysk, co stanowi ich dodatkowy atut.

Produkty niezbędne do wykonania manicure hybrydowego

Do właściwego wykonania manicure hybrydowego potrzebujemy przede wszystkim: odtłuszczacza do paznokci, bazy hybrydowej, topu hybrydowego, wybranego lakieru hybrydowego, a także pilników oraz lampy UV. Ważne, aby pamiętać, by warstwę każdego produktu nakładanego kolejno na paznokcie utwardzać przy pomocy lampy.

Author

admin

There are currently no comments.