Każda zapracowana i zabiegana na co dzień kobieta wie, jak uciążliwe może być codzienne malowanie paznokci tradycyjnym lakierem, przeznaczonym do tego celu. Dzięki metodzie, która staje się coraz bardziej popularna za sprawą blogerek i vlogerek internetowych, można oszczędzić sporo czasu przy stosunkowo niskim nakładzie pracy. Mowa tu, oczywiście, o manicure hybrydowym, które podbija serca kobiet na całym świecie. Przy odrobinie wprawy można wykonywać go również w zakamarkach domowego zacisza, nie musząc udawać się do kosmetyczki na drogi zabieg.

Cechy lakierów hybrydowych

Lakiery hybrydowe od standardowych wyróżniają między innymi: zwiększona trwałość, odporność na odpryskiwanie, co stanowi zwykle jeden z głównych problemów w przypadku tradycyjnego malowania paznokci, możliwość wykonania różnorodnych, dowolnych wzorków na pokrytych lakierem hybrydowym paznokciach, estetyczny połysk oraz utrzymanie zdrowych, niełamliwych i długich paznokci. Warto dodać, że najistotniejszą zaletą manicure hybrydowego jest niewątpliwie fakt, że może się on utrzymać nawet przez ok. trzy tygodnie od wykonania. To z pewnością główny powód, dla którego tak liczne kobiety decydują się na ten zabieg kosmetyczny.

Produkty niezbędne do wykonania manicure hybrydowego

Do wykonania manicure przy udziale lakierów hybrydowych potrzebujemy następujących produktów oraz akcesoriów: bazy hybrydowej, topu hybrydowego, odtłuszczacza do paznokci, bloku polerskiego, specjalnej lampy UV, a także, naturalnie, wybranego lakieru.

Author

admin

There are currently no comments.