Manicure hybrydowy jest obecnie niezwykle popularny wśród kobiet, które chciałyby zaoszczędzić trochę czasu na ozdabianiu paznokci. Popularność tej metody wzrasta między innymi za sprawą blogerek i vlogerek internetowych, które sporządzają praktyczne poradniki, dotyczące tego, jak poprawnie aplikować lakiery hybrydowe oraz pozostałe produkty w celu wyczarowania estetycznego manicure na każdą okazję.

Zalety używania lakierów hybrydowych

Lakiery hybrydowe posiadają wiele istotnych zalet, a jedną z najistotniejszych jest z pewnością ich trwałość, która sprawia, że mogą się one trzymać na płytce paznokcia aż do trzech tygodni od nałożenia. Co więcej, zdobiąc paznokcie w ten sposób, można uzyskać wiele rozmaitych wzorów oraz wykończeń o wysokim połysku, których wykonanie w tradycyjny sposób przysporzyłoby znacznie więcej zachodu.

Gotowe zestawy do wykonywania manicure hybrydowego

Na rynku można zakupić obecnie również gotowe zestawy do wykonywania manicure hybrydowego, jak i ściągania warstw lakieru hybrydowego. W tego typu zestawach można znaleźć przede wszystkim: całą gamę lakierów hybrydowych w kolorach nude (przeznaczonych na co dzień) oraz bardziej odważnych i szalonych odcieniach na specjalne okazje, bazy hybrydowe, topy hybrydowe, blok polerski, waciki pezpyłowe, pilniki, a także lampę UV. To głównie od rodzaju lampy uzależniona jest cena gotowego zestawu. Nie chcąc więc wybierać poszczególnych akcesoriów osobno, warto zdecydować się na zakup całego kompletu i mieć pewność, że niczego nie pominiemy.

Author

admin

There are currently no comments.